Appriva Tekstil’in Bolu fabrikasının temeli atıldı

Dünyanın önde gelen markaları için Hazır Giyim üretimi yapan Appriva Tekstil’in Bolu fabrikasının temeli Organize Bölge Sanayinde Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları’nın da katılımı ile atıldı. Bolu Organize Sanayi Bölgesi’ne dev bir firma daha geliyor. Dünyanın önde gelen markaları için Hazır Giyim üretimi yapan Appriva Tekstil, Bolu fabrikasının temeli atıldı. Düzenlenen temel atma törenine Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Vali Yardımcısı Necdet Özeroğlu, BTSO Başkanı Türker Ateş ve sanayiciler katıldı.

aprivaTemel atma törenini öncesinde fabrika sahibi Osman Akdağ,   fabrika ile ilgili bilgiler verdi. Daha sonra ise yapılan duanın ardından  Vali Zahteroğulları ve beraberindekiler butona basarak fabrikanın temelini attılar.
Bolu’nun bu tür yatırımlarla geliştiğini ve bu tür fabrikaların Bolu’nun önünün daha da açılmasına büyük katkılar sağladığını söyleyen Vali Zahteroğulları, bu tür büyük markaların Bolu’ya gelmesi için çalıştıklarını ve Bolu’nun bu kapsamda önünün açık olduğunu dile getirdi ve fabrika temsilcilerine hayırlı olsun dileklerini ileterek başarılar diledi.Dünyanın önde gelen markaları için Hazır Giyim üretimi yapan Appriva Tekstil’in Bolu fabrikasının temeli Organize Bölge Sanayinde Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları’nın da katılımı ile atıldı.

Share this post:

Related Posts

Comments are closed.