U.S. Polo’dan kadına özgü kış zerafeti

125 yıllık tecrübesiyle moda dünyasında farklı bir yeri olan U.S. Polo Assn. rahatlıkla kombinlenebilen rengarenk ürünlerle şıklık ve rahatlığı bir araya getiriyor. U.S. Polo Assn. koleksiyonu, kıyafetlere özel olarak hazırlanan aksesuarlar ile zarif bir bütünlük oluşturuluyor.

U.S. Polo Assn.’nin koleksiyonunda sunduğu kazak, mont, kaban, yelek ve panço seçenekleri ile bu kış çok sıcak geçiyor. Zarif trikoların ve sepet örgüsü ile desenlendirilmiş örgü kazakların bulunduğu koleksiyon, U.S. Polo Assn.’nin logosu ve at figürü ile zenginleştirilerek şıklık ve rahatlığı ortak paydada buluşturuyor. Polo sporuna ait temaların daha feminen bir şekilde işlendiği koleksiyonda kendinden şal desenli, puantiyeli, ekose ve çiçekli denim gömleklerden, taş işlemeleriyle ışıldayan sweatshirt’lere kadar birçok farklı seçenek bulunuyor.

Saç ve sepet örgüsü ile desenlendirilmiş triko kazaklar soğuk kış günlerinde kurtarıcı kıyafetler arasında yer alıyor. Üzerinde at üzengisinden desenler olan tunik formundaki trikolar ise hem ofiste, hem hafta sonunda şıklığından ödün vermeyen kadınların en beğeneceği seçenekler arasında yer alıyor.

Share this post:

Related Posts

Comments are closed.