Dündarlar Bebe Bursa’da yeni mağazasını açtı

dündarlar bebeÇocuk ve bebe giyimin önemli merkezlerinden olan ve kapasitesi ve firma sayısı ile ilk sırada gelen Bursa’da, bebe Konfeksiyonu sektöründe faaliyet gösteren Dündarlar Bebe’nin yeni mağazası açıldı.

Vişne Caddesi üzerindeki yeni mağazanın açılışına katılan Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Türk ekonomisinin lider kenti Bursa’da tekstil ve hazır giyim sektörünün son yıllarda ciddi bir atılım gerçekleştirdiğini söyledi.

Yeni yatırımlarla birlikte güçlenerek büyüyen ve ciddi bir istihdam yaratan sektörün, son yıllarda Bursa’nın belli bölgelerinde ön plana çıktığını ifade eden Dündar, “Vişne caddesi de bu bölgelerden birisi. Tekstilde, özellikle bebe konfeksiyonunda yalnızca Bursa’nın değil, Türkiye’nin bir numarası. Yalnızca yurt içi değil, yurt dışına ihracatta da Vişne caddesi, bebe konfeksiyonunda ciddi bir yere sahip” dedi. Yerel yöneticiler olarak, böyle ön plana çıkmış ihtisas bölgelerinin gelişip büyümesine katkı sağlamak için ellerinden gelen çabayı gösterdiklerini, sektörel bazda ön plana çıkan bölge ya da mahallelere özel bir önem verdiklerini ifade eden Başkan Dündar, “Bizler de, bu bölgelerdeki esnafımızla, ticaret ve sanayi erbabı insanımızın başarıları ile gurur duyuyor, onlara her türlü desteği sağlıyoruz. Gerçekleştirdikleri her bir yeni yatırım, kentimizin gelişimine, istihdam ve ekonomisine ciddi destek sağlıyor. Bu gün de, Bursa’da 30 yıldır bebe konfeksiyonu sektöründe faaliyet gösteren Dündarlar Bebe Konfeksiyon firmasının yeni yerinin açılışını hep birlikte gerçekleştiriyoruz. Bursa’mıza ve ülkemize hayırlı olsun” dedi.
Haber: İHA
Kaynak: http://www.bursadabugun.com/haber/dundar-tekstil-sektoru-yeni-yatirimlarla-buyuyor-529125.html

Share this post:

Related Posts

Comments are closed.