Çin’in en büyük spandeks üreticisi Huafon Türkiye’de

Çin’in en önemli spandeks üreticilerinden biri olan Huafon Spandex,  Yenibosna’da açtığı ofis ile Türkiye pazarına girdi.

huafonÇin’in en büyük PU üreticilerinden biri olan Zhejiang Huafon Spandex Co, Ltd,İstanbul’da Yenibosna VizyonPark’ta ofis açarak Türk tekstil pazarına hızlı bir giriş yaptı. Huafon Dış Ticaret Ltd ismiyle kurulan şirket %100 Huafon Spandex Co, Ltd iştirakı olarak faaliyetlerine başladı. Şirketin genel müdürlüğünü Ersan Altan yürütüyor.

1991 yılında kurulan, 1994 yılında PU üretimine başlayan Huafon Grup, 1999 yılı Aralık ayından bu yana spandeks üretimi yapmaktadır. Çin’in kimyasal elyaf sektöründe Top 10 rekabetçi işletmesinden biri olan şirket, Zhejiang eyaletinde kuruluştur.

ISO 14001 ve ISO 9001 kalite yönetim sisteminde üretim yapan dünya ölçekli bir firma olan Huafon Spandex,“Qianxi” markası ile spandex alanında “Çin’in Top 10 Marka” unvanı ile ödüllendirildirilmiştir.  Huafon Spandex, dünya çapında monomer spandex bitkiler arasında en büyük üretim üssüne sahip firma olup 40.000  tonluk bir kapasiteye sahiptir.

 indirQianxi marka spandexler ileri teknoloji ile üretilmiş, yüksek dereceli elastik lif olup yüksek esnekliğe sahiptir, fakat, aynı zamanda, ince boyutta, yüksek mukavemetli, yüksek uzama (% 600 veya durdurmak için daha yüksek), düşük yoğunluklu, boya kolay ve mükemmel dayanıklılık olup yün, pamuk, polyester lif ve diğer sentetik elyaf dokuma ürünleriyle birlikte kullanılabilmektedir.

Huafon Qianxi spandex 840D için 15D geniş bir aralığında üretilmekte olup Çin’de üstün marka seçilmiştir.

 

Share this post:

Related Posts

Leave a Comment