Mayer&Cie’ye yenilikçi firma ödülü

Top 100 for Mayer & Cie. (1)Almanya merkezli yuvarlak örgü makinesi üreticisi Mayer & Cie, 24 Haziran’da inovasyon alanında gösterdiği başarılar nedeniyle Top-100 ödülü verildi.

2015 yılında ITMA fuarında ilk kez sergilenen ve örgüde büyük bir devrim olarak nitelenen spinitsystems teknolojisiyle bu ödülü almaya hak kazanan firma, ödülünü aile adına Benjamin ve Sebastian Mayer birlikte aldı.

04_200_200Ödülü almaktan dolayı mutlu olduklarını söyleyen firmanın kurumsal gelişim müdürü Sebastian Mayer, “Top-100 ödülünü yuvarlak örme makine sektöründe geliştirdiğimiz yenilikçi teknolojimiz spinitsystems ile aldık. Bu bize doğru yolda olduğumuzu ve iddiamızın yerinde olduğunu teyit etti.” dedi.

Mayer & Cie.’nin seri üretime hazır hale gelen yeni makinesi Spinit 3.0 E, iplik eğirme ile süprem makineyi birleştirerek fitilli iplikten doğrudan yuvarlak örgüde kumaş örmeyi sağlayan olağanüstü bir teknoloji olup yuvarlak örgüde uzun yıllar sonra görülen en radikal yenilik olarak kabul görmektedir.

Mayer & Cie hakkında

1905 yılında kurulan Mayer & Cie. yaklaşık 330 çalışanı ile 2015 yılında 91 milyon Euro satış gerçekleştirmiştir. Albstadt, Almanya, Brezilya, Çin ve Çek Cumhuriyetinde üretim tesisleri bulunan Mayer & Cie ülkemizde de bir ofisi bulunmaktadır.

Kaynak: http://www.knittingindustry.com/mayer-cie-receives-top-100-award-for-its-spinknit-technology/#sthash.oeX7kaGQ.dpuf

Share this post:

Related Posts

Leave a Comment