Busi Giovanni Srl İki Kayıp İçin Yasta

İtalyan çorap örme makinesi üreticisi Busi Giovanni Srl, şirketin başındaki iki ismin art arda hayatlarını kaybetmesi nedeniyle yasta.

ilk önce şirketin kurucusu Giovanni Busi’nin oğlu Gianmario hayatını kaybetti ardından iki hafta sonra da şirketin kurucusu Gianmario Busi hayatını kaybetti. Bu iki kayıp, şirketi yasa boğdu.

5 Haziran tarihinde vefat eden Gianmario Busi yaşlılığa ve ağır süren bir rahatsızlık nedeniyle hayatını kaybetti. Oğlu Gianmario’nin erken yaşta ölümü de Bay Busi’nin ölümünü hızlandıran acı bir kayıp olmuştu.

Giovanni’nin kızı, ölen Gianmario’nun kız kardeşi olan şirketin yeni Genel Müdürü Catina Busi, Busi ailesi ve şirketi adına bir bildiri yayınladı. Bildiride şunlar dile getirildi:

Bunun korkunç bir dönem olduğunu söylemeye gerek yok, hayatımın en kötü olayları art arda geldi. Önce sevgili kardeşim Gianmario ardından şirketimizin kurucusu sevgili babam Giovanni’yi kaybettik….Hayatımın geri kalanında onları korkunç derecede özleyeceğim. Kayıpların acısını içimize gömerek bundan sonra şirketin geleceği için çalışacağım. Ben ve mühendis yeğenim Leonardo birlikte şirketi ayakta tutmak için çalışacağız. Ayrıca diğer yeğenim Francesco da bize çalışmalarda katkı sunuyor. Bu zor görevi bize verilen destekler sayesinde başaracağımıza inanıyoruz.

http://www.knittingindustry.com/busi-mourns-loss-of-founder-giovanni-and-his-son-gianmario/

 

Share this post:

Related Posts

Leave a Comment