Ölümden Saniyelerle Kurtuldu

(ÖZEL HABER) ARKADAŞ ISRARI, ÖLÜMDEN SANİYELERLE KURTARDI KALKMASI İÇİN ISRAR EDEN ARKADAŞINA SARILARAK TEŞEKKÜR ETTİ

Bayrampaşa’da bir esnaf oturduğu kaldırımdan arkadaşlarının ısrarı ile kalktıktan saniyeler sonra oturduğu yere yük dolu calaska düştü. Saniyelerle ölümden kurtulan Halis Sözeri, kendisine ısrar ederek oturduğu yerden kaldıran arkadaşına sarılarak teşekkür etti. 

(ÖZEL HABER) ARKADAŞ ISRARI, ÖLÜMDEN SANİYELERLE KURTARDI KALKMASI İÇİN ISRAR EDEN ARKADAŞINA SARILARAK TEŞEKKÜR ETTİ

Bayrampaşa’da bir tekstil firmasında esnaflık yapan Halis Sözeri isimli esnaf ölümün eşiğinden saniyelerle döndü. Halis Sözeri, çalıştığı dükkandan çıkarak kaldırıma oturdu. Bu sırada yan taraftaki dükkana gelen mallar caraskal ile dördüncü kata çekiliyordu. Halis Sözeri’nin tehlikeli yerde oturduğunu fark eden bir başka esnaf ise oradan kalkması için uyarıda bulundu. Ancak uyarıya aldırış etmeyen Sözeri, kaldırımda oturmaya devam etti. Tehlikenin farkında olan Sözeri’nin arkadaşı ise kalkması için ısrar edince Sözeri de kalkmak zorunda kaldı.

Sözeri’nin kalkmasından saniyeler sonra  yukarı doğru çekilen caraskal halattan çıkarak yere çakıldı. Caraskalın oturduğu yere düştüğünü gören Halis Sözeri, kısa bir şaşkınlık geçirdikten sonra kendisini oradan kaldıran arkadaşına sarılarak teşekkür etti. Yaşanan o anlar ise güvenlik kameralarına yansıdı. Kaynak: http://www.milliyet.com.tr

Share this post:

Related Posts

Leave a Comment