Premiere Vision’un, İstanbul’daki Yedinci Buluşması 18-20 Ekim’de

Dünyanın en önemli tekstil ve moda fuarı Premiere Vision, İstanbul’daki yedinci sezonunu gelenekselleştirdiği yeniliklerle açıyor.

18-20 Ekim 2017 tarihleri arasında CNR Expo’da gerçekleştirilecek Premiere Vision İstanbul’daki en önemli yeniliklerden biri, genç tasarımcıların desteklenmesi için Okan Üniversitesi ve YKK işbirliğinde gerçekleştirilen Open Fashion Studio isimli proje. Diğer yandan, ortaya çıkan rakamlar,  Premiere Vision İstanbul’a yönelik ilginin her sezon arttığını ortaya koyuyor.

Fuara katılan 107 firmadan 17’sinin yeni katılımcı olmasının yanı sıra Avusturya, İtalya, Japonya, Güney Kore, Lübnan ve Pakistan’dan sadece kendi ülkelerinde değil global arenada da oldukça etkili olan isimlerin de fuara katılma kararı alması bu ilginin somut kanıtlarından biri olarak gösteriliyor. Premiere Vision Uluslararası Fuarlar Direktörü Guglielmo Olearo, bu ilgiyi, Premiere Vision’un dünya çapında etkin bir organizasyon olmasının yanı sıra Türkiye ve çevre ülkelerindeki ekonomik gelişme ve güven ortamındaki artışla açıkladı.

Share this post:

Related Posts

Leave a Comment