ÖRSAD 6. Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Örme Sanayicileri Derneği’nin bir genel kurulu daha gerçekleşti. 18 Kasım Cumartesi günü Yenibosna’daki Dış Ticaret Kompleksinde yapılan genel kurulda iki liste yarıştı.

10 yılı aşkın süredir ÖRSAD Başkanlığı yapan Fikri Kurt’un listesi ile örme piyasasında iğne satışı ile tanınan Cengiz Tekstil’in genel müdürü Ali Cengiz’in listesi yarıştı.

Çekişmeli bir atmosferde geçen genel kurulda yapılan oy sayımı sonunda Fikri Kurt’un listesi 91 oy alırken Ali Cengiz’in listesi 73 oy aldı.

Buna göre, genel kurulda Fikri Kurt’un başkanlığında aşağıdaki yeni yönetim kurulu seçildi.

Sonuçların açıklanmasının ardından kürsüye çıkan Fikri KURT; “Bu seçimin kaybedeni yoktur. Kazanan ÖRSAD olmuştur, Örme sektörü olmuştur. Bu seçimin sonucunu, üyelerimizin verdiği mesajı çok iyi okumamız ve gerekli dersleri çıkarmamız gerekiyor. Bu dönem artık bizim ustalık dönemimiz, sanayi bölgesi başta olmak üzere, üyelerimizin yararına olan tüm çalışmaların yakın takipçisi olacağız. Üyelerimizin bundan en ufak tereddütü olmasın. Bunların dışında projesi olan her bir üyemiz projesini bizlere sunabilir, devam eden çalışmalarda yer alabilir. Ayrıca bu demokrasi şölenine katılım sağlayan siz değerli üyelerimize ve yönetime talip olan listeye de ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi.

6. DÖNEM YÖNETİM KURULU

Fikri Kurt Fikri Örme
Adalet Turan Turan Tekstil
Ali Fuat Yılmaz Herboy Örme
Aptullah Karabela ÇMS Balsuyu
Engin Koçak Tulsan Tekstil
Gökmen Aydınlı Biray Kumaşçılık
Hikmet Gülle Gülle Tekstil
Mahir Macit Macit Tekstil
Murat Keskin Dest Tekstil
Mustafa Korkmazcan Ribanateks
Recep Caymaz Şafak Tekstil
Vahit Dikilitaş Mer&Taş Tekstil
Yusuf Ziya Zeray Doğa Tekstil
Share this post:

Related Posts

Leave a Comment