Premiere Vision İstanbul 7-9 Martta Yeni Adresinde

Dünyanın en önemli tekstil ve moda fuarı Premiere Vision, İstanbul’daki sekizinci sezonuna yine yeniliklerle giriyor. 7-9 Mart tarihleri arasında yeni fuar alanı olan Haribeye’deki İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan Premiere Vision İstanbul’a her sezon olduğu gibi  Rusya, Ukrayna ve İran başta olmak üzere Doğu Avrupa ve Ortadoğu’dan yoğun bir ziyaretçi akını olacak.

Premiere Vision Uluslararası Fuarlar Direktörü GUGLIELMO OLEARO, bu noktada İstanbul’un özellikle Doğu Avrupa ve Ortadoğu moda ve tekstil sektörlerinde oynadığı rolün giderek daha da güçlendiğine dikkat çekerek,  Premiere Vision’un İstanbul’da düzenlenmesindeki çıkış noktası olarak bu unsurun önemine değindi. Ziyaretçilere dair göstergelerin ise  İstanbul’a biçilen rolün adım adım gerçekleştiğini ortaya koyduğunu vurgulayan Guglielmo Olearo’nun dikkat çektiği bir diğer nokta ise, uluslararası alanda en prestijli tekstil ve moda fuar markası sıfatıyla Türkiye’deki istikrarlı süreçleri oldu.

Olearo, Ekim 2014’te düzenledikleri ilk fuar sonrasında istikrarlı olarak İstanbul için belirledikleri planlamalar doğrultusunda çalışmalara devam ettiklerini belirterek,  “Ortaya koyduğumuz kararlılık, tıpkı dünyanın farklı ülkelerinde gerçekleştirdiğimiz fuarlar gibi Premiere Vision İstanbul’un da sadece hedeflenen civar coğrafya ile kalmayıp,  global markaların da ilgi odağı haline gelmesini sağladı” dedi.

İstanbul Kongre Merkezi

Adres: Harbiye Mahallesi, Darülbedai Caddesi No:3, 34367 Şişli/İstanbul

Share this post:

Related Posts

Leave a Comment