Tekstil atölyesini soyanlar kim çıktı?

İstanbul’da, bir tekstil şirketine girip çelik kasayı açarak soygun yapan çetenin 2 üyesi, karıştıkları bir olay nedeniyle açığa alınan polis memurları çıktı. Meslektaşlarınca yakalanan 2 polis tutuklandı.

Sürünerek ilerleyen soyguncuların kimliği şoke ettiBAYRAMPAŞA İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 11 Şubat saat 05.00 sıralarında Kocatepe Mahallesi 50. Yıl Caddesi üzerinde park halindeki bir araçtan şüphelendi. Kimlik kontrolü yaptıkları araçtaki iki kişi polis olduklarını, açığa alındıklarını söyledi.

Devriyeye devam eden polis ekipleri yarım saat sonra ayrı caddeden geçerken kontrol ettikleri araç aynı yerde duruyordu. Kontrol için araca doğru giderken içindeki iki kişi yaya olarak kaçtı.

Çalıntı olduğu anlaşılan araç, önünde park halinde bekledikleri tekstil şirketine aitti. Polis, tekstil şirketine girince çelik kasasının zorlanarak açıldığını fark etti. Şirket yetkililerine haber verildi. Çelik kasadan 50 bin TL, 9 bin 800 dolar, 8 bin 500 Euro ve çok sayıda çek-senet alındığı belirlendi. Şirkette bulunan 5 aracın da anahtarı alınmıştı.

Haber kaynağı: http://www.hurriyet.com.tr/gundem/surunerek-ilerleyen-soyguncularin-kimligi-soke-etti-40773903

 

 

 

Share this post:

Recent Posts

Leave a Comment