ITMA 2019 Barselona’da yapılacak

 ITMA 2019, küresel tekstil ve hazır giyim endüstrisi üyeleri arasında paylaşım ve işbirliğini kolaylaştırmak için bir dizi endüstri lideri bilgi paylaşımı etkinliğine ev sahipliği yapacak. Sürdürülebilir inovasyon, Endüstri 4.0 ve otomasyon gibi sıcak düğme sorunları, fuar boyunca pek çok gündemde olacak.

ITMA 2019, 20 ila 26 Haziran tarihleri ​​arasında Gran Via, Fira de Barcelona’da düzenlenecek. Sergi, tüm tekstil ve konfeksiyon üretim değeri zincirinin yanı sıra lifler, iplikler ve kumaşlar için en yeni teknolojileri ve sürdürülebilir çözümleri sergileyecek.  Daha fazla bilgi için www.itma.com adresini ziyaret edin .

CEMATEX Başkanı Fritz Mayer, şunları söyledi: “ITMA, tekstil makineleri üreticileri için sadece bir satın alma ve satma platformu sağlama hedefinin ötesine geçti. Şimdi tüm sektör paydaşlarının yeni atılımları, beyin fırtınası çözümlerini paylaşmaları için anlamlı bir platform. ve işbirliğini araştırın. ”

2023’te ITMA’nın adresi İtalya olacak

Avrupa Tekstil Makineleri Üreticileri Komitesi’nden CEMATEX, ITMA’nın 19. baskısı için İtalya’nın Milano şehrine döneceğini açıkladı . ITMA 2023, 8 – 14 Haziran 2023 tarihleri ​​arasında Fiera Milano Rho fuar merkezinde gerçekleştirilecek.

Share this post:

Related Posts

Leave a Comment