MSF 3 – Depolama besleyici

Memminger-Iro tarafından geliştirilen MSF 3 Depolama Besleyici, sabit bir sarım gövdesine ve bir iplik sarım taşıma sistemine sahiptir. İpliklerin örme ve çorap makinelerine sabit ve değişken besleme hızlarında beslenmesi için tasarlanmıştır. 

Sabit bir sarma gövdesi içindeki bir iplik sarma taşıma sistemi, sürekli sarılmış mükemmel bir iplik deposu sağlamak için iplik sarmalarının sarma gövdesi üzerinde sürekli hareket etmesini ve ayrılmasını sağlar. Yeni geliştirilen, patentli manyetik gergi, çıkışta daha az gerginlik ayarı ile sabit bir iplik gerginliği sağlar. Ünite, mikroişlemci kontrollü güçlü bir fırçasız DC motor tarafından tahrik edilir. Yeni geliştirilen sensör sistemi, ortalama iplik tüketim oranını izler ve hesaplar ve motor hızını buna göre ayarlar.

Ana Özellikler

  • Daha yüksek makine verimliliği, daha az kumaş hatası
  • Makara gövdesindeki temassız sensörlerle iplik izleme ve kontrol
  • 1 mm iplik ayırma, açma sırasında bitişik iplik sargılarından yapışmayı önler

 

1- Sargı gövdesi: Etkili iplik ayırma, tüm iplik türlerinin işlenmesini mümkün kılar. Sabit sarım gövdesi ekstra iplik sarımlarını önler.

2- Sensörler: iplik girişini (A), sarım gövdesindeki besleme hızını (B) ve iplik hızını (C) kontrol eder. Ünite başlamadan ve durmadan sürekli çalışır. Sensörler, voltaj tepe noktalarını önlemek için temassız tiptedir.

3- Mıknatıs Gergi: Manyetik iplik gerici sabit iplik gerginliğini garanti eder. Sabit, düzgün germe kuvveti.

Ta-Teks Makine İthalat İhracat San. ve Tic. Ltd. Şti

Adres :Istoç Tic.Merkezi 41 Ada No:49 Mahmutbey / İstanbul

Telefon :+90 212 659 91 29

Fax :+90 212 659 83 94

Web :www.ta-teks.com

Mail :info@ta-teks.com

Share this post:

Related Posts

Leave a Comment