Türk modası Rusya’da podyuma çıktı

Pravda ile Kommersant’ın dün ve bugünkü sayısında yayınlanan Türkiye eki Global Connection altıncı kez Rus okurlarla buluştu. Global Connection, Uluslararası CPM Moskova Moda, Hazır Giyim ve Tekstil Fuarı’yla beraber hazır giyimin öncü firmalarını sayfalarına taşıyarak Türk modasının Rusya’daki marka imajlarına katkı sağlamaya devam etti.

İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği’nin (İHKİB) stratejik ortaklığında hazırlanan yayında Arzu KaprolDerimod gibi moda markalarının yanı sıraMaxxroyal ve Voyage otellerinin de tanıtımı yapılarak Türkiye markasına katkıda bulunuldu.

72 Türk firması Ruslara tanıtıldı

Hazır giyim sektörü ve Türk modasına ilişkin ayrıntılara, öncü Türk markalarına, Türk kültürüne ve Türk tarihine sayfalarında yer veren Global Connection, fuara katılan 72 ünlü Türk markasını da Rus okurlarıyla tanıştırdı.

Global Connection, Sovyetler Birliği döneminden bu yana Rusya’nın en çok okunan gazetesi olan Pravda ve en itibarlı iş dünyası gazetesi Kommersant ile yaptığı anlaşma çerçevesinde, önümüzdeki dönemde de Türkiye eki olarak yayınlanmaya devam edecek.

Share this post:

Related Posts

Leave a Comment