Miss Poem’den yatırımcılara cazip bayilik fırsatları

Miss+Poem+Yonetim+Kurulu+Baskani+Suat+SekmanYurt içi ve yurt dışı olmak üzere toplamda 100 franchise mağazası bulunan Miss Poem, Türkiye’de ve dünyanın önemli şehirlerinde yatırımlarını sürdürerek, mağazacılıkta büyümeyi, mağaza sayısını ve metrekaresini artırmayı hedefliyor. Ayrıca Miss Poem ülke ekonomisine katkıda bulunan, teknoloji ve kalite standartları ile de sektöre yön veren markalardan biri konumunda bulunuyor.

Büyük bir ailenin parçası olarak görülen bayilerin Miss Poem’in sağladığı istikrarlı büyüme de büyük payı olduğu bilinciyle, bayilerine özel koşullar sunuyor. Miss Poem’in yatırımcılara sunduğu bayilik fırsatları arasında görsel düzenleme desteği, istenilen ürünün istenilen adette sipariş verilebilmesi avantajı, vadeli çalışmalarda teminat mektubu alınmaması, satış eğitimi, PR ve reklam desteği de yer alıyor.

2015 yılı hedeflerini anlatan Miss Poem Yönetim Kurulu Başkanı Suat Sekman: “2015 yılında mağaza sayımızı %50 artırarak, 150 mağazaya ulaşmayı hedefliyoruz. Geçen yıla göre sektörde daha hareketli bir yıl olacağını düşünüyoruz. Türkiye’nin yanı sıra Almanya, İsviçre, Mısır, Cezayir, Güney Afrika, Sırbistan, Kosova, İran başta olmak üzere başka ülkelerden gelen teklifleri de değerlendireceğiz. Bu sene de markalaşma ve franchise konusunda atılımda olacağımız bir yıl olacak. 20 yıllık bir marka olmanın bilinciyle Miss Poem olarak, bayilerimizle birlikte gün geçtikçe daha da büyüyen bir aile olmak istiyoruz.” dedi.

Miss Poem’in cazip bayilik fırsatlarından yararlanmak için www.misspoem.com internet adresinden veya 444 1 355’den bilgi alabiliyorsunuz.

Share this post:

Related Posts

Leave a Comment