TRİKONFEX fuarı Gaziantep’te başladı

TRİKtrikotexONFEX Triko, Triko İpliği, Konfeksiyon ve Yan Sanayi Fuarı, Gaziantep Sanayi Odası işbirliği ve Trikotajcılar Odası desteği ile Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi’nde gerçekleştiriliyor. Defile, panel vb. etkinliklerle de desteklenen ve 10-13 Haziran günlerinde düzenlenen fuar, sektörün tek fuarı olma özelliğini taşıyor.

Ortadoğu Fuar Merkezi’nde 21. Uluslararası Ayakkabı, Terlik ve Yan Sanayi Kış Fuarı (GAPSHOES) ile birlikte düzenlenen fuarın açılış törenine katılan Vali Ali Yerlikaya, Gaziantep Milletvekilleri Nejat Koçer ve Mehmet Erdoğan, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, İl Emniyet Müdürü Erhan Gülveren, TOBB Tekstil Sanayi Meclisi Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Gaziantep Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adil Sani Konukoğlu ve diğer konuklar, Sanko Tekstil standını ziyaret etti.

Katılımcı Profili
Triko Ürünleri. Konfeksiyon Ürünleri. Triko İplikler . Triko ve Konfeksiyon Yan Sanayi . Dikiş Makineleri. Konfeksiyon Yan Sanayii ve Aksesuarları (Etiket, Lastik, Kurdela, Tela, Elyaf, Vatka, Düğme, Çıt Çıt, Perçin, Fermuar, Pul, Payet, Boncuk, Askı) . Etiketleme ve Desen Baskı Sistemleri . Katlama ve Paketleme Makineleri . Temizleme Makineleri . Kalite Kontrol ve Metraj Ölçüm Makineleri . Ütü Makine ve Presleri . Depolama ve Askı Sistemleri . İlgili yayınlar. İlgili kurumlar. Lojistik Hizmetler

Share this post:

Related Posts

Leave a Comment