Debateks; bayan ve erkek giyimde ünlü markaların tercihi

resim4Sizlere bu hafta bayan ve erkek giyim alanında faaliyet gösteren ve başarılarıyla tekstil alanında adından söz ettiren Debateks’i tanıtacağız. İleri teknolojiyle donanmış üretim tesisi, yenilikçi ve özgün tasarım anlayışı, yoğun ve derin üretim tecrübemizle çalışmalarıyla her gün büyüyen Debateks, İstanbul’da Bağcılar’da merkez ofisi ile faaliyette bulunmaktadır. Firmanın fabrikası ise Düzce’dedir.

DEBATEKS sürekli araştırmacı ruhuyla beslenen yaratıcı, aynı zamanda yenilikçi yaklaşımı ve müşterisini ve müşterinin müşterisini mutlu etmeye olan tutkusuyla 2002 yılından bu yana çok değerli birçok dünya markasının tercihi olmuştur. Debateks için ilk öncelik her zaman birlikte çalıştığı markaları her açıdan mutlu etmektir; bu ister tasarım ister ürün kalitesi, ister fiyat yapısı ya da hız olsun. Mutlu müşteri DEBATEKS’in ana hedefidir. Bu yaklaşımı sayesinde de birçok güçlü marka için güvenilir bir iş ortağı olmuştur.
İstanbul ve Londra’da yer alan tasarım ofisleri hem İstanbul hem de Düzce’de yer alan üretim tesislerine destek vermekte ve DEBATEKS sürdürülebilir iş ortaklığına yaptığı yatırımlarla kurulduğu günden bugüne kadar olduğu gibi yükselişine devam etmektedir.

resim3Debateks Merkez’de, ana ofis ve yönetim birimlerinin dışında, üretim de yapılmaktadır. Debateks Merkez’de bulunan modelhane ve kalıp odası, üretim, planlama, kumaş ve laboratuar birimleri ile ar-ge departmanı, tasarım ofisi ve showroom bulunmaktadır. Ar-ge biriminde uzman personel ve mühendislerden oluşan ekipler, müşteriden gelen baskı, aksesuar ve kumaşın cinsi gibi unsurlar üzerinde durur ve en iyisine ulaşmak için çalışır. Debateks tasarımcıları, herşeyin bir arada bulunduğu bu binada özgün çalışmalarını sürdürmektedir. Burada her şey bir arada. Ayrıca, Debateks Merkez’e 10 km uzaklıktaki diğer bir Debateks iştirakinde, Santoni makinasıyla dikişsiz ürün üretimi yapmaktadır.

Debateks’in İstanbula 2 saat uzaklıkta Düzce’de üretim fabrikası bulunmaktadır. Bu fabrika yaklaşık 20.000 sqm olup 750 kişilik bir istihdama sahiptir. Fabrikanın kapasitesi sürekli artmakta olup, aylık 1 milyon adettir. Endüstride ve uluslararası pazarda rekabetçi ve oyun kurucu olabilmek için Debateks’te sürdürülebilir bir yönetim politikası, yetenekli yönetim gücü, kaliteli işgücü ve son teknoloji vardır. Debateks Anadolu fabrikası dünyaca ünlü markalar tarafından onaylanmış ve kabul görmüş standartlara ve en iyi sağlık koşullarına sahiptir. www.debateks.com

DEBATEKS MERKEZ
T: +90 (212) 426 59 70
F: +90 (212) 426 59 81
E: debateks@debateks.com
Mahmutbey Mah. Halkalı Cad. No.30-32, Bağcılar – İstanbul TR – 34218

 

debateks4

debateks_(2)

resim1

Share this post:

Related Posts

Leave a Comment