Teksel Tekstil A.Ş. büyük kurumsal değişimini fotoğrafladı

tekselkapak Teksel Tekstil’in kurumsal yapısında önemli değişimler oldu. Logosunu değiştiren, ünvanını Ltd’den A.Ş.’ye değiştiren, personel sayısını nitelik ve nicelik olarak artıran firma, değişimin fotoğraflarını yayınladı.

Teksel Tekstil, tekstil sektöründeki yeni teknolojileri Türkiye pazarına sunmak ve teknik servisini sağlamak amacıyla 1987 yılında, İstanbul’da kurulmuştur. 2015 yılı itibari ile ticari hayatına Teksel Tekstil Ürünleri Pazarlama ve Sanayi Ticaret A.Ş. olarak devam etmektedir. 30 kişilik, sektörlerinde deneyimli uzman kadrosu ile tekstil makineleri, yedek parça ve aksamları konusunda uluslar arası birçok firmanın Türkiye’de ki temsilcisi olarak tekstil sektörünün en önemli firmalarından biri durumuna gelmiştir. Ayrıca mümessili olduğu tüm marka ve ürünler için teknik servis hizmeti de sağlamaktadır.
Türkiye dışında Özbekistan ,Yunanistan, İtalya, Almanya,Polonya ve İran gibi ülkelere de satış ve ihracat yapan Teksel Tekstil kurulduğu günden bu yana gelişim çıtasını çok yüksekte tuttuğunu kanıtlamıştır .

teksel-7

teksel-1

teksel-2

teksel-3

 

teksel-5

teksel-6

Share this post:

Related Posts

Leave a Comment