Şahin Örme; 18 yıldır dünya markalarına kumaş üretiyor

sahinlogoBu hafta örme kumaş sanayinin tanınmış firmalarından Şahin Örme’yi sizlere tanıtacağız. 1997 yılında İstanbul’da kurulan Şahin Örme, genel merkezi de içinde barındıran 4000 m2’lik tesislerinde örme kumaş üretimi yapmaktadır. 200’ün üzerinde çalışanı, 4 Ar-Ge ve 4 Kalite kontrol sorumlusu ile hizmet veren tesiste 33 adet üretim bandı, yıkama bölümü, kurutma bölümü ve finish alaları yer almaktadır. firmadaki örme makine sayısı 30’un üzerinde olup açık en süprem başta olmak üzere üç iplik, ringel ve ribana kumaşların üretimi yapılmaktadır.

Örme kumaş imalatı alanında 30 yılı aşkın tecrübe, kaliteli ürün, zamanında teslim ve %100 müşteri memnuniyeti ilkeleri etrafında şekillen ŞAHİN ÖRME, kısa zaman içinde sektörünün önemli aktörlerinden biri haline gelmiştir. Firma yurtiçi yurtdışında bulunan mağazaları ile müşterilerine hizmet vermektedir.

TALLY WEİJL, ZARA, STRADIVARIUS, GERRY WEBER, BERSHKA, RIVER ISLAND, MATALAN, HEMA, TOP SHOP gibi birçok dünya markasına gerçekleştirdiği direkt ihracatın yanında, bahsi geçen firmaların hazır giyim üreticileriyle de yoğun biçimde çalışmaktadır.

Kurulduğu ilk günden bu yana kalite ve müşteri memnun,yeti ilkelerine sıkı sıkıya bağlı kalan Şahin Örme, sektöründeki teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek makine parkurunu geliştirmiş ve çağdaş teknolojileri daima kendine entegre etmiştir. AR-GE ve KALİTE KONTROL birimlerindeki adanmış ekibinin de katkılarıyla fantezi örme kumaş imalatı alanında söz sahibi olan firmamızdaki tüm imalat ve terbiye işlemleri Doğaya saygılı şekilde yürütülmektedir.


fisaFI-SA APRE

2000 m2 kapalı alana kurulu tesisimizde Yıkama, Ram, Sanfor, Gaze, Şardon ve Karbon Fırça işlemleri yapılabilmektedir. 2010 yılından bu yana müşterilerimize hizmet vermekte olan işletmemiz profesyonel ekibi ve modern makina parkuru ile aylık 350.000 Kg üretim kapasitesi ile faaliyet göstermektedir.

Firmanın ürettiği kumaşlar
1)Akrilik Kumaşlar
2)Buklet Kumaşlar
3)Tiftik Kumaşlar
4)Makarna Kumaşlar
5)Kalın fein fantezi kumaşlar
6)Jakarlı Kumaşlar
7)Basic Kumaşlar
8)Ringel Kumaşlar

Şahin Örme Ve Tekstil San Tic Ltd Şti

Adres
  • Akçaburgaz Mevkii San Bir 5 Bölge 91.sk No 24 Kıraç Esenyurt Beylikdüzü
  • 34522 İstanbul
Telefon (0212) 886 2921
İnternet sitesi http://www.sahinorme.com.tr

Share this post:

Related Posts

Leave a Comment