Yiğit Örme’nin ham kumaş kapasitesi günlük 45 ton

resim2Yiğit Örme, İzmir bölgesinde Avrupa’nın prestijli firmaları ile çalışan örme kumaş üreticisi olup son teknolojiyi kullanan bölgenin öncü kuruluşlarından biridir.

Tek plaka ve çift plakada farklı pus ve feinlardaki örme makinelerde süprem, pike, ribana, interlok, selanik, iki iplik, üç iplik kumaşlı ve elastanlı üretimi yapan Yiğit Örme’nin ham kumaş üretim kapasitesi 45 ton/gün’dür. Müşteri odaklı çalışan firma, örme kumaşla ilgili her türlü kaliteyi üretmektedir. H&M – ZARA – BERSHKA – NEXT – M&S – TESCO gibi bilinen markaların önemli tedarikçilerinden biri olan firma, her türlü organik kumaş ve better cotton kumaş üretimi ve satışı yapmaktadır. Firma, CONTROL UNION firmasından tescilli ve sertifikalıdır.

Baskı
Baskı işletmemizde; reaktif, pigment, dispers, devore ve digital baskı işlemleri yapılabilmektedir. Baskı desen tasarımları, kendi bünyemizde bulunan desinatörler tarafından özgün olarak yapılabildiği gibi müşterilerin kendi istekleri doğrultusunda da yapılabilmektedir. İşletme kapasitesi 15 ton/gün.

Boyama
Pamuk, viskon, polyester ve karışımlı ipliklerden üretilen örme kumaşlara boya ve terbiye yapılmaktadır. Normal apre işlemlerinin yanında, ipeksi apre, anti mikrobiyal (soya,süt, mineral,organik), ter itici vb. Özel apreler de uygulanabilmektedir. Boya-Apre kapasitesi 30 ton/gün’dür.

resim3

Share this post:

Recent Posts

Leave a Comment