İtalyan giyim alıcıları 14 Ekim’de İstanbul’a geliyor

heyetler-2İstanbul Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği’nin (İHKİB) 14-16 Ekim 2015 tarihleri arasında gerçekleştireceği “The CORE İstanbul” etkinliği dolayısıyla İstanbul’a gelecek İtalya’nın önde gelen hazırgiyim ve konfeksiyon firmalarının yetkilileri 14 Ekim 2015 Çarşamba günü Türk imalatçı-ihracatçılar ile görüşecekler.

İtalya Konfeksiyon Alım Heyeti’nde Türkiye’den çeşitli özelliklerde bayan giyim (ceket, etek, kaban, pantolon gibi), erkek giyim, örme giyim, t-shirt, spor giyim, gençler için giysiler ve denim giysiler tedarik etmek isteyen firmalar yer alıyor.

İtalya 62 milyon nüfusu, 36 bin $ kişi başı milli geliri ile AB ülkeleri içinde önemli bir pazar ve yıllık 17,5 milyar $ hazırgiyim ve konfeksiyon ithalatı ile dünyanın 7. Büyük hazırgiyim ve konfeksiyon ithalatçısı bir ülke. Bu özellikleri ile İtalya, dikkatle değerlendirilmesi gereken bir pazar.

Bu hususlar dikkate alınarak İHKİB organizasyonunda gerçekleştirilecek “İtalya Konfeksiyon Alım Heyeti Programı’na ve program kapsamında “ikili görüşmeler”e katılım ücretsiz olup; ekli listedeki İtalyan firmalar ile görüşme yapmak istemeniz halinde ekli “Firma Profili’ni İngilizce doldurarak en geç 8 EKİM 2015 Perşembe günü mesai saati sonuna kadar İTKİB Genel Sekreterliği’nin konfeksiyon@itkib.org.tr adresli mailine iletmeniz gerekmektedir.

Önemli Notlar:
1-İkili görüşmeler, başvuru formlarının geliş sırası dikkate alınarak programlanacaktır.
2- İkili görüşme programı , görüşme saatleri ve görüşmelerin yapılacağı yer, bilahare ilgili firmalarımıza e-mail ile bildirilecektir.

KATILIM FORMU VE İTALYAN FİRMALARIN LİSTESİ

http://www.ihkib.org.tr/tr/kurumsal/ihkib-duyurular/i-276

Share this post:

Related Posts

Leave a Comment