Örgü yağlarında sektörün yükselen yıldızı; Makro Yağ

IMG_8710-001(Video Haber) 2015 yılında Murat Kesici tarafından kurulan MAKROTEKS MAKİNA VE TEKSTİL ÜRÜNLERİ PAZARLAMA TİCARET LİMİTED ŞTİ. örme makinelerinde kullanılan iki önemli sarf malzemesinin satış ve pazarlamasını yapmaktadır.

Örgü iğneleri ve platinde Teksel Tekstil’in Samsung ve Fukuhara markalarının bayiliğini yapan firma, aynı zamanda kendi markasıyla Makro Örgü Yağlarının da satışını gerçekleştirmektedir. White Oil olarak bilinen beyaz yağlarda iddialı olan firma bir yılı aşkın süredir bu alanda örmecilerdeb ciddi bir talep görüyor.

Firmanın genel müdürü Murat Kesici piyasaya sundukları bu yeni yağ markası ile ilgili yaptığı açıklamada Makro İğne ve Platin Yağlarının yüksek kalitede rafine edildiğini, formülündeki eşsiz emulgatörler ile gerektiğinde soğuk su ile bile uzaklaştırılabildiğini dile getirdi. Ayrıca formülünde farklı tip korozyon önleyiciler, pas önleyiciler ve özel olarak bimetal korozyon inhibitörlerin kullanıldığını söyleyen Kesici’nin konuşmasının detayları şöyle:

IMG_8711-001

Share this post:

Related Posts

Leave a Comment