Örme teknolojileri bu fuarda sergilenecek

Tüyap Fuarcılığın tekstil sektöründeki 34 yıllık deneyimi ile örme kumaş, çorap ve triko üreticileri için yeni bir fuar düzenleniyor.

knittingtech2-5 Şubat 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan ‘Knitting Tech 2017’ 26. Uluslararası Örgü, Çorap, Nakış, Dar Dokuma, Baskı Makineleri ve Yan Sanayileri Fuarı tekstil sektörüne yeni bir soluk katıyor.

Türkiye’nin ve dünyanın lider makine üreticilerinin yer aldığı KNITTING TECH; triko, çorap ve örme kumaş üretiminde kullanılan makinelerin tamamını tek çatı altında toplayacak.
Dünya pazarındaki aktörler arasında yer almak isteyen markalar, inovatif teknoloji yatırımlarını ve yeni ürünleri bu fuarda sergileyecekler.

Sektörün Buluşma Noktası

Batı’nın Doğu’ya, Doğu’nun da Batı’ya açılan kapısı olan İstanbul, coğrafik konumunun da avantajıyla tekstil sektörü profesyonelleri, sektörel STK’ları, kamu kuruluşları, medya ve eğitim kurumlarını ‘Knitting Tech’ fuarında bir araya getirecek.

Sektörler Arası Sinerjinin Gücü

İplik üreticilerinin tüm güçleriyle yer aldığı 14. Uluslararası İstanbul İplik Fuarı ile triko, düz örme, yuvarlak örme, çorap ve nakış makine üreticilerinin yer aldığı Knitting Tech 2017 fuarları aynı tarihte gerçekleşiyor.

Türk Tekstil Ticaretine Büyük Katkı

Türk tekstil sektörünün içinde bulunduğu büyüme trendi, buna paralel olarak yeni pazarlara açılma ve gelişme isteğinin bir yansıması olan fuarları tekstil ve iplik sektörü için yeni ihracat fırsatları yaratmayı hedefliyor.

2-5 Şubat 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan bu büyük buluşmada siz de yerinizi alın.

http://knittechfair.com/

Share this post:

Related Posts

Leave a Comment