Karl Mayer, bu yıl 80. kuruluş yıl dönümünü kutlayacak

Teknik tekstiller için çözgülü örme, çözgü hazırlama ve raşel makine pazarının lideri Karl Mayer, iş ortakları birlikte bu yıl 80. kuruluş yıl dönümünü kutlayacak.

80’inci yıl hazırlılıkları hakkında konuşan Karl Mayer’in CEO’su Arno Gärtner. “İş ortaklarımıza birlikte çeşitli kurum içi etkinlikler düzenleyerek tekstilde iş geliştirme ve üretim teknolojilerinin geleceği konusunda fikir alışverişinde bulunacağız. Son ITMA fuarından bu yana neredeyse iki yıl geçti. Bir sonraki yenilik adımlarımızı 80’inci yıl dönmümüzde göstereceğiz.” dedi.

Şirketin yıl dönümü etkinliklerinin ilki Japonya’da yapılacak. Nippon Mayer’e yapılan yatırımlar ve Karl Mayer’in Fukui’deki tesisi, çift çubuklu raschel makinelerinin, özel makinelerin ve uygulamaların geliştirilmesi, inşası ve teknik desteği için Mükemmellik Merkezi olmuştu. Japonya’da 1-3 Mart’ta yapılacak etkinlikte çift jakarlı RSJ 4/2 EL raschel makinesi tanıtılacak.

Yatırımlar devam ediyor

Son iki yılda KARL MAYER, dünya çapındaki çeşitli yerlerine yaklaşık 40 milyon avro yatırım yaptı:

  • İtalya’daki KARL MAYER ROTAL’de yeni üretim tesisleri
  • Japonya’nın Fukui kentindeki NIPPON MAYER’da çift bar raschel teknolojisi için yeni bir Geliştirme Merkezi. 1-3 Mart 2017 tarihleri ​​arasında düzenlenecek bir şov ile resmi olarak açılır.
  • Almanya’daki KARL MAYER merkez binasında yeni bir 12.000 metrekare toplantı salonunda ve Parça ve Bileşenler için yeni bir Yetkinlik Yeterlilik Merkezi bulunmaktadır. Ziyaretçiler Temmuz 2017’de bunu görecekler.
Karl Mayer Hakkında

Karl Mayer, çözgülü tekstil makine imalatında bir dünya lideridir. Firma; çözgü örme, teknik tekstiller ve çözgü dokuma için hazırlama çözümleri sunmaktadır. Dünya genelinde 2.500’den fazla çalışanıyla uluslararası organizasyon ana pazarlarında üretim yapmaktadır. Bugün şirketin ABD, Hindistan, İtalya, Hong Kong, Japonya, Çin ve İsviçre’de yan kuruluşlarının yanı sıra tüm dünyadaki acenteleri bulunmaktadır.

 

Share this post:

Related Posts

Leave a Comment