Düz Örgü Yedek Parça ve Teknik Serviste Uzman: Nit Örme

STOLL ve SHİMA SEIKI gibi dünyaca tanınan düz örme makinelerinin yedek parça, elektronik makine kart tamiri, teknik servis ve teknik bakım hizmetlerini sunan Nit Örme, elektronik Mühendisi İrfan YOLCULAR tarafından 1995 yılında kuruldu.

Düz örme makineleri ve çorap makinelerinin yedek parçalarını kendi bünyesinde en kaliteli ve en uyguna imal ederek Türkiye’de ve dünyada triko sanayicisinin ihtiyacı olan parçaları stoklarında bulunduran firma, yedek parça imalatı ve satışı yanında, desen, teknik servis, revizyon, kart tamiri ve triko çekim ipliği imalatı, ikinci el makine alım satımı, danışmanlık konularında da hizmet vermektedir.

Deneyimli kadrosuyla müşterilerine en hızlı ve kaliteli çözümleri en uygun şartlarda sunmak prensibiyle yola çıkan Nit Örme sektördeki teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek bünyesinde uygulamaktadır.

Nit Örme, son yıllarda kendi bünyesinde düzenlediği ücretsiz Desen Tasarımı Eğitim Kurslarıyla sektöre kalifiye eleman kazandırma konusunda önemli bir misyonu yerine getiriyor.

Share this post:

Related Posts

Leave a Comment