Ta-Teks Makine Memminger Iro Ürünleriyle Denizli Ege TMF’de

Alman teknoloji devi Memminger Iro’nun dokumadan sonra örmede de mümessilliğini alan Ta-Teks Makine, yarın başlayacak olan ve ilki gerçekleştirilecek EGE TMF Tekstil makineleri fuarında Salon 1’de E4 standında müşterileriyle buluşacak.

Konuyla ilgili yazılı açıklama yapan firma yetkilisi Turhan Aslan, TA-TEKS MAKİNE olarak 22 Mart -25  Mart 2017  tarihleri arasında Denizli’de yapılacak olan Ege TMF ,1. Ege Tekstil, Konfeksiyon, Tekstil kimyasalları  ve Digital baskı Teknolojileri  fuarına katılacaklarını ve  Türkiye Temsilcisi oldukları MEMMINGER IRO  firması ile birlikte salon 1 ‘de stand E4’de değerli sektör temsilcileriyle buluşacaklarını söyledi.

Dokumada uzun süredir memminger iro’nun mümessili olduklarını örme ve çorapta ise bu yıl ilk kez müşterileriyle bir araya gelme fırsatı bulacaklarını söyleyen Aslan, fuar süresinde MEMMINGER IRO’nun,  örgü  makinelerinde kullanılan MEMMINGER IRO   marka  fürnisör  ve aksesuarlarını, kumaş kalite kontrol sistemlerini, yağlama aparatlarını ve diğer teknolojik yeniliklerini sergileneceği söyledi.

TA Teks Makine Ithalat Ihracat San. ve Tic.Ltd.Sti.

Kazımiye Mah. Dadaloğlu Cad. Akgün Villaları No:38/1
Çorlu / Tekirdağ
Tel: +90 282 650 01 89 – 650 06 56 – 650 09 95
Fax:+90 282 650 04 19

Share this post:

Related Posts

Leave a Comment