Örgü İğne ve Platinlerinde Shiga

1987 yılında perakende tekstil ürünleri satışıyla ticari hayatına başlayan Peteks Tekstil, 1995 yılında ilk önce Türk çorap sektöründe Samsung marka çorap malzemelerini ilk defa Türkiye piyasasına tanıtarak sektörde kendinden söz ettirmiştir. 1999 yılında şirketleşen, 2006 yılı itibariyle Türk çorap sektörüne yenilik kazandırmak amacıyla Golden Roc ürünlerinin Türkiye Mümessili olan firma, bu mümessiliğin ardından Shiga marka iğne ve platinlerinin de mümessilliğini almıştır.

2013 yılı itibariyle Yuvarlak Örgü Makineleri başta olmak üzere Triko Raşel ve Seamless makinelerinde kullanılan Shiga marka iğne ve platinlerinin satışına başlayan Peteks Tekstil, aynı zamanda çorap Makinelerine yönelik Yedek Parça (Testere, Elmas Bıçak, Piyano Kartı,Elektro Valf vs…) gibi dayanıklı kaliteli ürünleri uygun fiyatla sektörün hizmetine sunmaktadır.

Peteks Tekstil, müşterilerine kalite garantileri kanıtlanmış ürünler sunmayı kendisine bir ilke edinerek, uluslararası alanda markalaşmış ürünlerle sektördeki yerini güçlendirmekte, yenilikçi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan ticari anlayışıyla ticari hayatına güçlü bir şekilde devam etmektedir.

Firmanın örme piyasasına sunduğu ürün ve teknolojiler

Golden Roc Dünyanın önde gelen iğne ve platin üreticilerinden biri olup 30 yılı aşkın tecrübesiyle yüksek kalitede Örgü İğne ve platinleri üreten bir firmadır. Çorap, Yuvarlak Örgü, Triko Raşel, Kroşe ve Lastik makinelerine ait yüksek kalitede ürünler üretmekte ve dünyanın her tarafına ihracat yapmaktadır. Teknik Servis ve Satış Ekibimiz ile ihtiyaçlarınıza anında hizmet vermekteyiz. Her türlü örgü makinesi iğne ve platinleri ihtiyaçlarınız stoklarımızdan hızlı bir şekilde karşılanır

Shiga Çorap, Yuvarlak Örgü, Triko Raşel, Kroşe ve Lastik makinelerine ait yüksek kalitede ürünler üretmekte ve dünyanın her tarafına ihracat yapmaktadır.

PlatinumTex Kaliteli ürünleri uygun fiyata üretmeyi kendisine ilke edinen Kore merkezli iğne ve platin üreten bir fabrikadır. Ürünlerinin kalite garantisi kanıtlanmış olup ürün çeşitliliği oldukça yüksektir.

Elektronik ve Mekanik Yedek Parça, Elektronik Çorap Makinelerine ait Malzemeler, İğne sayılı ve Joker olarak değişik puslarda testere ve elmas bıçak gibi ihtiyaçlarınız stoklarımızdan hızlı bir şekilde karşılanır. Testere, Elmas Bıçak, Valf, Piyano Kartı, Piyano Dili vb…

Peteks Tekstil Endüstri Ürünleri Dokuma Sanayi Dış Tic. Ltd. Şti.

Tel : +90 212 674 66 67 pbx
Fax : +90 212 674 66 69
E-Mail : info@peteks.com.tr
Web: www.peteks.com.tr
Skype : peteks.tekstil
Adres : Abdi İpekçi cad.Çizmeci İş Mrk. No:87/113 34030 B.paşa – İstanbul – Türkiye

Share this post:

Related Posts

Leave a Comment