Kern-Liebers’ten Çorap Makineleri İçin Kaliteli İğneler

Tekstil endüstrisi için yüksek performanslı örgü elemanları üreten Kern-Liebers, tek silindirli çorap makineleri için yüksek kaliteli iğneler sunuyor.

Kern-Liebers’in iğneleri, küresel pazar lideri Lonati’nin OEM özelliklerini karşılıyor. Alman üreticisine göre, kalite açısından en yüksek talepleri yerine getiriyorlar, son derece esnek ve mükemmel yüzey bütünlüğüne ve yuvarlamaya sahipler. İğnelerin yüksek kalitesi, çorap makinesinin sorunsuz çalışmasına neden oluyor.

Buna ek olarak, Kern-Liebers, makine parçaları, örneğin platin, transfer jakı, seçici, silindir çubukları ve diğerleri gibi kapsamlı bir ürün yelpazesi sunmaktadır. “Teknoloji damgalama konusunda uzun yıllara dayanan deneyim, şirketin teknik olarak zorlayıcı parçaları, örneğin sofistike transfer kriko formlarını üretmesini sağlıyor. Parçaların çoğu, önde gelen makine imalatçıları ile yakın işbirliği içerisinde geliştirildi “diye belirtiyor üretici firma.

1999’da kurulan Kern-Liebers, o zamandan beri sürekli büyümektedir. Saxonia Textile Parts, Bavyera iğne tablası üreticisi Paul Leistner ve Sächsische Nadel- und Platinenfabriken’in satın alınması, şirketlerin müteakip dik büyümesinin temelini attı. Bu gelişim, Alman iğne üreticisi Haase ve Kühn’ün satın alımıyla tamamlandı.

Kern-Liebers kapsamında, şirket, tekstil endüstrisinde en geniş gereksinimleri karşılayabilecek kurumsal bir ağ oluşturduğunu açıkladı. Şirket, atkı ve çözgü örme makineleri için çeşitli iğneler, bileşenler sunmaktadır. Şirket ayrıca dikme makineleri çerçeveleri ve tarama makineleri için bir dizi ürün sunmaktadır.

Kern-Liebers ürün yelpazesinin tamamı, hem kalite hem de ürün yelpazesi açısından dünyanın önde gelen sağlayıcılarından biri haline gelen 55.000’den fazla farklı iğne ve platin içerir.

www.kern-liebers-textile.de

 

Share this post:

Related Posts

Leave a Comment