Mayer&Cie Hindistan Pazarından Memnun

2016’da Alman yuvarlak örgü makine imalatçısı Mayer & Cie, Hindistan’a 200’den fazla yuvarlak örme makinesi sattı.

2016 yılında dünya genelinde yaklaşık 1500 yuvarlak örgü makinesi satan Mayer&Cie, aynı yıl Hindistan’a oldukça yüz güldüren bir satış gerçekleştirdi. Hindistan’da Mayer&Cie’nin bölge satış mümessilleriyle ortaklaşa gerçekleştirilen ortak panelde açıklanan rakamlara göre 2016 yılında bu ülkeden  200’den fazla makine siparişi alındı.

Hindistan Mayer & Cie’nin beş önemli pazarından biridir. Hindistan’ın ilk ve orta sınıf pazar segmentinde Almanya örme makinesi üreticisinin pazar payı% 36’dır. Bu, Hindistan’ın ithal ettiği üç yüksek kaliteli makineden en az birinin, Mayer & Cie. (MCT) makinesi olduğu anlamına geliyor. Bu ülkede en çok D4 2.2 II ve ardından S4 3.2 II  oldukça popüler. 2016’daki en popüler elektronik makine ise çift plaka ​​jakar makinesi olan OVJA 1.6 E’dir .

Şirket ve uzun vadeli ortak olan Hintli mühendislik şirketi Batliboi, Hindistan’ın tekstil merkezlerinden biri olan Coimbatore, Tamil Nadu’da Şubat ayında yapılan bu yıllık yıllık toplantıda birkaç gün boyunca fikir alışverişinde bulundu. Çalıştayda tartışılan konular; genel piyasa durumu, satış hedefleri ve Hindistan pazarındaki zorluklardı.

Toplantıda konuşan MCT satış müdürü Wolfgang Müller tarafından yapılan tespitlere göre dünya genelinde giyim ve yatak örtülerinin imalatı gelecek vaat ediyor ve bu alanda makine satışları artmaya devam edecek. Bahsettiği yeni bir alan ise spor ayakkabıları ve eğitmenler için özellikli kumaşlar. Şirketin mümessili Batliboi, Hintli yatırımcılar uzun sipariş terminlerinden memnun değil. Daha erken yapılmadığı durumlarda siparişlerini iptal ediyorlar. Özellikle de iptaller elastanlı süprem makinelerde çok fazla.

Kaynak: http://www.knittingindustry.com/mayer-cie-reports-growing-demand-for-electronic-machines-in-india/#sthash.uBYoGbZu.dpuf

Share this post:

Related Posts

Leave a Comment