Türkiye’nin İlk Yuvarlak Örgü Makine İmalatçısı; TTM Makine

TTM Makine, 2000’li yılların başında 40 yıllık tecrübesini kurumsal imalatçıya dönüştürerek Türk tekstilinin ihtiyaç duyduğu %100 yerli yuvarlak örgü makinelerini Türkiye’de üretmeye başladı.

Ülkemizin ilk kurumsal yuvarlak örgü makine üreticisi olan TTM Makine, Niğde Organize Sanayi Bölgesi’ndeki modern tesislerinde deneyimli kadrosuyla üretim yapmaktadır., Günümüz teknolojisi en üst seviyede tutulan çalışma alanında uzman kadro ve teknik personele sahip olan TTM; Ar-ge, üretim ve satışı bir bütün olarak birleştiren, profesyonel bir işletme olarak gelişmiştir. Ar-ge bölümünde yuvarlak örgü makinesinin dizaynları CAD ortamında 3 boyutlu olarak tasarlanır.

Fabrika; bilgisayarlı tezgâhlar, bilgisayarlı dik ve yatay işleme merkezleri, cnc çap tornası, freze makinesi, taşlama ve kumlama makineleri, yüksek teknolojiye sahip fırın boya makineleri ile donatılmıştır. Piyasada kullanılan yuvarlak örgü makineleri incelenerek müşterinin istek ve beklentileri doğrultusunda, kullanımı kolay, yüksek üretim hızı ve kalitesine sahip makineler tasarlanarak imal edilmektedir. İmalatları yapılan makineler kullanıcıya enerji tasarrufu sağlayarak işletme giderlerini azaltmaktadır. Kullanılan plc dokunmatik ekran sayesinde makinenin kullanım kolaylığı, örülen kumaşın kalitesi, kumaş gerginliğinin istenilen düzeyde makineyi durdurmadan ayarlanabilirliği sağlanmıştır. Makinenin 24 saat boyunca yaptığı işler kontrol edilebilir. Makinenin yüksek hızlarda güvenli olarak çalışabilmesi, yüksek hızlarda kumaş kalitesinin değişmemesi sağlanmıştır.

TTM, üretimi yaptığı makinelerin kullanıcıya, yedek parça kolaylığı, hızlı ve güvenli servis güvencesi sağlamaktadır. İşlevselliği, istikrarı, hız ve dayanıklılığıyla uluslararası bir seviyeye ulaşmış TTM yuvarlak örgü makinesi hem yurtiçi hem yurt dışı pazarlarda satılmaktadır.

TM Teknoloji Tekstil Makine

Adres: Bor Karayolu 7.KM Organize Sanayi Bölgesi 6. Cad. No: 7  Niğde

Telefon: 0388 225 01 15 – 0388 225 01 16 Fax: 0388 225 01 17

info@ttmmakine.com

Share this post:

Related Posts

Leave a Comment