Terrot’tan Desen Kabiliyeti Yüksek Yeni Bir Makine Daha

Elektronik yuvarlak örme makinelerinin önde gelen üreticilerinden biri olan Terrot, yeniliklerine bir yenisini daha ekledi. Şirket, desen kabileyi yüksek yeni bir makine daha dizayn ettiğini duyurdu.

Son yıllarda daha fazla müşteri ihtiyaçlarına konsantre olan Terrot, sürekli olarak ürün portföyünü genişletmeye çaba gösteriyor. Bu çabaların son meyvesi dış giyimde kullanılan kumaşların üretiminde kullanılan UCC572TR oldu. bu makine yüksek kaliteli, desenli kumaş üretmek için geliştirildi. Sonsuz desen imkanı sunan, transfer ve kabartma desen yapabilen bu makine 3 yollu teknoloji ile moda tekstil örme elektronik jakar için geliştirilmiştir.

UCC572TR ile daha fazla renk mümkün olabilirken aynı zamanda çift ​​yüzde jakar ve kabartma gibi yüksek dereceli örgü imkanı da elde edilmektedir. Terrot’un yeni makinesi UCC572TR jakar makinesinin özel aktarım teknolojisi sayesinde zorlu delik ve yapı desenleri hızlı ve herhangi bir büyük çaba olmadan gerçekleştirilmek mümkün.

UCC572TR, 30 inç ve 72 besleme olarak üretildi. 34 inçi de mevcuttur. Desen değişim süreleri USB veya LAN portu üzerinden saniyeler içinde yapılabilir.

Kaynak: http://www.knittingindustry.com/terrot-presents-new-trend-driven-innovation/

Share this post:

Related Posts

Leave a Comment