Mayer&Cie Saya Örgü Makinesi Üretti

Mayer&Cie, bez spor ayakkabıların üst malzemelerini üreten yeni bir makine tasarladı. Firma, yeni makinenin üstünlükleriyle rakiplerini geride bırakacağından emin.

Yuvarlak örme makine imalatçısı Mayer & Cie. (MCT), spor ayakkabıların üst malzemesi olan kumaşları üreten makineleri üretmeye başladı. Dünyada giderek popüler olan bez spor ayakkabıların üst kumaşını üreten ilk makinesini piyasaya sunan şirket, özel tasarladığı yeni OVJA 1.6 EE – 3WT / 2WT ‘yi piyasaya sunmaya başladı.

Mayer & Cie’den Hardy Bühler “Yuvarlak örme kumaş, ayakkabı tabanında, astar ya da astar için uzun süredir kullanılıyordu. Ayakkabıların üst malzemelerinde kullanım ise yeni bir trend. Son üç ya da dört yılda talep büyük bir artış gösterdi ve tüm dünyada büyüdü.” açıklamasında bulunarak şirket olarak bu pazara OVJA’larla girdiklerini söyledi.

Spor ayakkabıların üst kumaşı çoğunlukla düz örgü ve çözgülü örgü makinelerinden üretiliyordu. Yuvarlak örgü bu alana yeni girdi. Maliyet, üretkenlik, çeşitlilik bakımından her ikisine göre daha üstünlük sağlaması tercih edilmesini hızlandırdı.

Mayer & Cie .’ye göre, yuvarlak örme makinesinin çıktısı düz bir örgü makinesinin on ila yirmi katıdır ve bir çözgü örme makinesi, ayakkabı üst malzemesi için gerekli desenleri üretmek için birkaç eğirme kirişine ihtiyaç duyar. Yuvarlak örme makinesinde bir desen üretmekse, tasarım yazılımı vasıtasıyla hızlı ve komplikasyonsuz olabiliyor. Sonuç olarak, yuvarlak yuvarlak örme makinelerinde bu tarz kumaşları üretmek kârlı olduğunu söylüyor.

Kaynak: http://www.knittingindustry.com/mayer-cie-targets-shoe-upper-market/

 

Share this post:

Related Posts

Leave a Comment