İplik Fuarı 14-17 Nisanda Tüyap’ta Yapılacak

Tekstil sektörü TÜYAP’ta buluşuyor. Bu yıl 15.si düzenlenecek olan İplik Fuarı 14-17 Nisan 2018 tarihleri arasında Uluslararası Tekstil Makineleri Fuarı ile eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek.

23 ülkeden 260 firma ve firma temsilcisinin katılacağı fuar, dünyanın en önemli organizasyonlardan biri olarak kabul ediliyor. 77 ülkeden ve Türkiye’den 49 ilden gelecek ziyaretçiler en son teknolojilerle donatılmış makine ve ürünleri tek bir çatı altında inceleme fırsatı bulmuş olacak. Tekstil sektörünün en önemli hammaddeleri arasında yer alan İplik, tekstil sektörünün ana damarlarından biri olma özelliğini sürdürüyor.

İplik Fuarı’nda, Pamuk ve karışımlı İplikler, Elastan İplikler, Yün ve karışımlı İplikler, Viskon ve karışımlı İplikler, Akrilik ve karışımlı İplikler, Fantezi İplikler, Polyester ve karışımlı İplikler, İpek ve karışımlı İplikler, Polipropilen, Polyamid, Keten, Naturel, Rejenere, Metalik İplikler, Teknik, Dikiş ve Nakış İplikleri, Naylon İplikler, El Örgü İplikleri, Tekstüre İplikleri, Elyaflar, Bobin, Masura ve Makara gibi ürünler boy gösterecek.

Yarn Exhibition to be held in Tuyap, 14-17 April

Textile sector is meeting at TÜYAP. The yarn exhibition, which will be organized in the 15th year of this year, will be held concurrently with the International Textile Machinery Fair between 14-17 April 2018. The fair, which will be attended by 260 companies and company representatives from 23 countries, is considered one of the most important organizations in the world.

Coming from 49 cities from Turkey and from 77 countries visitors will have found an opportunity to review and products under one roof machines equipped with the latest technology. The yarn, one of the most important raw materials of the textile sector, continues to be one of the main veins of the textile sector. At The Yarn Fair, Cotton and blended yarns, Elastan yarns, Wool and blended yarns, Viscose and blended yarns, Acrylic and blended yarns, Fancy yarns, Polyester and blended yarns, Silk and blended yarns, Polypropylene, Polyamide, Flax, Natural, , Metallic Yarns, Technical, Sewing and Embroidery Yarns, Nylon Yarns, Hand Knitting Yarns, Textile Yarns, Fibers to be showed.

Share this post:

Related Posts

Leave a Comment