ITM 2018’e 15 ülkeden alım heyeti geliyor

Tekstil sektörünün lider makine ve teknoloji üreticileri ile küresel çapta yatırımcılar ve ticari heyetlerin katılacağı  ITM 2018 Fuarı için geri sayım başladı. Fuar, 14-17 nisan tarihlerinde Tüyap Fuar merkezinde yapılacak.

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 120.000 metre karelik bir alanda 12 salonu kapsayan ITM 2018 Fuarı, T.C. Ekonomi Bakanlığı tarafından Alım Heyeti Programları Listesinde yerini aldı. Bu kapsamda ITM 2018; İran, Özbekistan, Hindistan, Pakistan, Bangladeş, Rusya, Mısır, Türkmenistan, Fas, Cezayir, Endonezya, Tunus, Vietnam, Etiyopya ve Kenya başta olmak üzere, birçok ülkeden alım heyetlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Bu ülkelerden gelen alım heyetleri, her türlü iplik, dokuma, örme kumaş üreticileri, dokuma, örme kumaşa boya-baskı-terbiye yapan entegre tesisler, teknik tekstil ve nonwoven kumaş üretimi yapan firmaları ile görüşmeler yapabilecek.

Pamuktan ipliğe, dokumadan örmeye, dijital baskıdan boya ve terbiyeye kadar sektörün tüm alt kollarında hizmet veren firmalar son teknolojik ürünlerini ziyaretçileriyle buluşturacak. Dünya tekstil sektörünün kalbinin atacağı fuar, şimdiden iş dünyasının ajandasında 4 günlük bir program olarak yerini aldı.

Share this post:

Related Posts

Leave a Comment