Mayer’Cie’nin Çin’deki fabrikasında 1000’inci makine tamamlandı

Albstadt merkezli Alman yuvarlak örme makinesi üreticisi Mayer & Cie’nin (MCT)’nin Çin’deki bir yan kuruluşu Mayer & Cie. Çin (MCN), bu ayın sonunda bininci yuvarlak örgü makinesinin montajını tamamladı.

2012 sonbaharından bu yana, Şangay’daki Mayer & Cie tesislerinde Çin pazarı için özel olarak geliştirilen özel makinelerin son montajı yapılıyor. Bu ay sonu itibariyle montajı tamamlanan makine sayısı 1000’e ulaştı.

1000’inci makine, Çin ürün serisinin en çok satan modeli olan MSC 3.2 II’dir. Bu model, leisurewear ve spor giyim için kumaş üretmektedir. Bu tekli jarse makinesi ile birlikte, şu anda Çin’de iki model daha monte ediliyor. Elektronik bir model, Mayer & Cie.’nin Çin pazarındaki konumunu daha da geliştirmeye yönelik planının bir parçası olarak 2019’da montajlanacak.

İlk model, MSC 3.2 veya Mayer Single China, iyi karşılandı. 2014’ün sonlarında yerini halefi, MSC 3.2 II almıştır. Bir çift jarse makinesi olan MDC 2.2, 2014’ten beri Mayer & Cie. Çin tarafından bir araya getirilmiş ve pazarlanmıştır. 2017 sonbaharında şirket Shanghaitex ticaret fuarında Relanit 3.2 SC’yi piyasaya sürdü. Relanit ailesinin bir üyesi, yüksek verimlilik ve proses güvenilirliği ile karakterizedir.

Kaynak: https://www.knittingindustry.com/1000th-machine-assembled-at-mayer-cie-china/

Share this post:

Related Posts

Leave a Comment