Konfeksiyon Makinesi Fuarı başladı

Dünyanın en büyük KONFEKSİYON MAKİNELERİ FUARI’nın açılışını 26. Dönem İstanbul Milletvekili Tülay KAYNARCA ve İTKİB Başkanı Mustafa GÜLTEPE ve MHGF Başkanı Hüseyin ÖZTÜRK yaptı.

26. Konfeksiyon Makineleri Fuarı20-23 Eylül 2018 tarihleri arasında, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi İstanbul’da, tüm dünyadan gelen ziyaretçilerle, önemli üretici firmaları bir araya getiriyor.
Sektör devlerini bir araya getirerek katılımcı ve ziyaretçilerin önemli ticari bağlantılar kurmasına olanak sağlayacak fuar,410 uluslar arası katılımcı, 9 Salon, 98.000 m2 kapalı sergi alanı ile 2018’ de gerçekleşen dünyanın en büyük Konfeksiyon Makineleri Fuarı.

Konfeksiyon Sanayiinin gelişimine yön veren fuarın açılışında 26. Dönem İstanbul Milletvekili Tülay KAYNARCA, İTKİB Başkanı Mustafa GÜLTEPE, İstanbul Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Vehbi CANPOLAT, Moda ve Hazır Giyim Federasyonu Başkanı (MHGF) Hüseyin ÖZTÜRK, Tüyap A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Ünal ve iş dünyasının önde gelen temsilcileri yerini aldı.
Dünyanın Dört Bir Yanından Ziyaretçileri Ağırlıyor

Rekor seviyede profesyonel ziyaretçi beklenen fuarda, Fas, Tunus, Cezayir, Mısır, İran, Özbekistan, Gürcistan, Rusya, Ukrayna, Bulgaristan, Kazakistan, Makedonya, Moldova, Bosna Hersek, Sırbistan, Bangladeş, Pakistan’dan Tüyap organizasyonuyla gelen 400’ün üzerinde yabancı alıcının yanı sıra 70 ülkeden binlerce yabancı, fuarın ilk gününden önemli iş bağlantıları kurmaya başladı.

Share this post:

Related Posts

Leave a Comment