Hindistan’daki Knittech fuarı katılımcıları üzdü

Hindistan örgü teknolojisi fuarı Knittech, 1-4 Mart tarihleri ​​arasında Tirupur’da gerçekleşti. Kayılımcılar kötü organizasyon nedeniyle fuardan memnun kalmadı.

Güney Hindistan Tamil Nadu’da bulunan Tirupur, ülkenin tekstil başkenti olma ününe sahip ve aynı zamanda pamuklu triko üretimi ile de tanınıyor. Bu bölgenin tekstildeki kapasitesi nedeniyle düzenlenen Knittech bu kez katılımcılarını üzdü. Fuara katılan Mayer & Cie’nin Hindistan, İran, Endonezya ve Özbekistan’ın bölge satış müdürü Timo Schramm, “Her şey daha üzücü” diyor. “Bu önemli fuarın çerçeve koşulları her geçen yıl daha da kötüleşiyor. Seviye o kadar düşüktü ki, organizatörler çok sayıda şikayetle karşı karşıya kaldı, bu yüzden Knittech’i gelecekte Coimbatore ticaret fuarı kompleksine taşıma kanusunda çalışmalar devam ediyor.

Bu yıl 230 firma Knittech’te ürünlerini yaklaşık 11.000 metrekarelik bir alanda sergiledi. 63 uluslararası katılımcı ve 18 örgü makinesi üreticisini dahil ettiler. Mayer & Cie, ağırlıklı olarak İtalyan ekipman üreticileri ile bir stand paylaştı ve birçok fuar ziyaretçisinin dikkatini çeken iki Relanit makinesini sergiledi.

Kaynak: https://www.knittingindustry.com/relanit-machines-score-for-productivity-in-tirupur/

Share this post:

Related Posts

Leave a Comment