Örgü yağlarında Arı Petrol kalitesi ve fiyatıyla dikkat çekiyor

1974 yılından bu yana madeni yağ üretim ve pazarlama konusunda faaliyet göstermekte olan Arı Petrol Kimya Endüstri ve Ticaret A.Ş. sektörde uzun yıllar çalışarak deneyim kazanmış eğitimli ve uzman kadrosu ile sanayinin ihtiyaç duyabileceği her türlü madeni yağ ürününü en son performans kriterlerine göre üretmektedir.

Tuzla Deri Organize Sanayi Bölgesinde üretim yapan fabrika, tamamını kendi ürettiği mamullerin direk olarak son kullanıcıya satısını, profesyonel satış ekibiyle gerçekleştirmektedir. Kaliteli ve çok çeşitli ürünlerle, sürekli iyileştirme ve müşteri memnuniyetini prensip edinmiş olan şirket, ISO 9001-2008 Kalite Sistem Sertifikasına sahiptir.

Örgü yağında ihtiyaçlarınıza yanıt verecek yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı Arı örgü yağları Arı Petrol Kimya Endüstri ve Ticaret A.Ş tarafından üretilmektedir. Yağ siparişi ya da bilgi için Hatice Oruçnarçin ile görüşebilirsiniz.

Sipariş ve bilgi: 0552 241 72 58

Yüksek kaliteli baz yağlar ile özel olarak hazırlanmış yıkama özelliğine sahip katıkların harmanlanması sonucu üretilmiş olan emilsiyon özelliği olan bir üründür.

Özellikleri

  • Her marka yuvarlak örgü, çorap ve triko makinelerinde sorunsuz çalışma imkanı sağlar.
  • İğne ve plakaları aşınmalara karşı maksimum korunma sağlar.
  • Metaller üzerinde film tabakası oluşturmak suretiyle sürtünme ve ısınmaya karşı koruma sağlar.
  • Kovan sıcaklığını minimuma indirir.
  • Oksitlenme ve korozyona karşı üst düzey koruma sağlar.

Share this post:

Recent Posts

Leave a Comment