Karl Mayer’in yeni TM3 makinesi Çin’de çok popüler

Karl Mayer, 290 inç genişliğindeki yeni TM 3 triko makinesinin Çin’de çözgülü örmenin ekonomik olarak canlanmasını desteklediğini söyledi.

Karl Mayer, 290 inç genişliğindeki yeni TM 3 raşel makinesinin Çin’de gerçekten iyi iş çıkardığını bildirdi. Ekim 2020’nin sonunda şirket 350’den fazla makine satmıştı. Şirket, önümüzdeki 12 aylık tahminlerde talebin yüksek kalacağını varsayıyor. Siparişlerin çoğu, Zhejiang eyaletindeki şu kasabalardan – Hai Ning, Tong Xiang ve Chang Xing’den geldi.

Yenilikçi raşel makinesi, esas olarak giyim ve mobilya için sert ve elastik kadife ve yükseltilmiş kumaşların üretiminde kullanılmaktadır. En çok satanlar arasında çeşitli kadife kumaşlar, süet veya pamuk görünümlü kumaşlar bulunur. Karl Mayer Triko Makineleri Başkanı Lin Tailai, “Performansı ve rekabetçi fiyatı ile yeni TM 3, doğru zamanda, doğru yerde doğru makinedir” diye açıklıyor.

Daha fazla performans, daha düşük fiyat

ITMA 2019’da Karl Mayer’in HKS 3-M ON’u, yeni triko makine neslindeki en son yüksek teknoloji modeli olarak başarıyla piyasaya sunuldu. TM 3 ile temel makine yelpazesi üretim değişimini takip edecek. Karl Mayer, yeni TM 3’ün daha da optimize edilmiş bir fiyat-performans oranı ile karakterize edildiğini söylüyor. 10 inç uzatılabilen 280 inçlik çalışma genişliği ile 180 inç ve / veya maksimum 186 inç ile selefinden çok daha geniş ve aynı hızda. Yani çıktı açıkça daha yüksek.

“İlk saha test makinesi halihazırda birkaç aydır 2.200 rpm çalışma hızında istikrarlı bir makine çalıştığını gösterdi. Verimlilik, önceki TM nesline kıyasla daha cazip bir fiyata iki katına çıkarılabilir, ”diyor Lin Tailai yeni gelenlerin başarı faktörlerine. Mevcut ekstra genişlik, birkaç kumaş hattı üretirken esnekliği de artırıyor. ”

Kaynak: https://www.knittingindustry.com/karl-mayers-new-tm3-machine-is-a-hit-in-china/

Share this post:

Recent Posts

Leave a Comment