PROTECHNA firmasının yeni Türkiye Mümessili Ta-Teks Makine

Makine Mümessiliği konusunda, dünyanın önde gelen firmalarının Türkiye temsilciliğini yürüten Ta-Teks Makine, PROTECHNA  Herbst GmbH & Co. KG firmasının  yeni Türkiye temsilcisi oldu.

Uluslararası alanda faaliyet gösteren, tekstil sektörü için optoelektronik iplik kontrol sistemleri üreten dünyanın önde gelen üreticileri arasında yer alan PROTECHNA  Türkiye’deki faaliyetlerini bundan böyle Ta-Teks Makine İthalat İhracat San. ve Tic. Ltd. Şti. ile yürütecek.

60’tan fazla temsilciyle 5 farklı kıtada bulunan ülkelerde ürünlerini müşterilerinin kullanımına sunan PROTECHNA , Van de Wiele Group bünyesinde yer alıyor. Sektördeki 50 yıllık tecrübesiyle, aldığı birçok patent ve geleceğe dönük çalışmaları sayesinde dünya çapında bir üne kavuşan PROTECHNA  sektördeki trend belirleyici konumunu sürdürmektedir.

Makine mümessilliği konusunda faaliyet gösteren Ta-Teks Makine ise dokuma, örme, ev tekstili üretim hatları ve teknik tekstil sektörlerine yönelik temsilciğini yaptığı firmaların makine montajı, onarım, yedek parça ve satış sonrası teknik destek ve servisini sunuyor.

Yetişmiş uzman kadrosu, yerleşik servis ağı ve yedek parça stokları ile satış sonrası hizmet ve garanti koşullarında verdikleri servis hizmetini güvenli bir biçimde yerine getiren Ta-Teks Makine, İstanbul, Çorlu ve Bursa’da bulunan ofisleri ve ülke genelindeki teknisyenleriyle müşterilerine kapsamlı hizmet sunmaktadır.

iletişim: Ta-Teks Makine İthalat İhracat San. ve Tic. Ltd. Şti Adres : Istoç Tic. Merkezi 41 Ada No:49 Mahmutbey / İstanbul Telefon :+90 212 659 91 29 Fax :+90 212 659 83 94 Web :www.ta-teks.com Mail :info@ta-teks.com

Nadeltaster-Engl-V12-1920 from PROTECHNA on Vimeo.

Share this post:

Related Posts

Leave a Comment