Stoll yeni CMS 503ki’yi tanıttı

Önde gelen düz örgü makinesi üreticisi Stoll, hacimli pazara yönelik ürün yelpazesini yeni bir CMS modeliyle tamamlıyor. Üç örgü sistemi ile yeni CMS 503 ki, serideki komşusu CMS 502 ki’den bile daha üretkendir ve aynı uygulama yelpazesini kapsıyor.

Çok çeşitli tamamen moda ürünler maksimum verimlilikle üretilebilir ve makine bunu düşük işletim çabası ve yüksek işletim güvenilirliği ile yapar. Stoll’un kanıtlanmış teknolojisiyle donatılan CMS 503 ki’nin kullanımı her zamankinden daha kolay ve yüksek güvenilirlikle çalışıyor.

Yeni knitelligence makine nesli ile CMS 503 ki, modern dijital çağın özel gereksinimleri için de hazırlanmıştır – süreç otomasyonu, şeffaflık, dijitalleştirme, daha hızlı yanıt süreleri, daha kısa üretim döngüleri, ağ oluşturma ve yeni iş modelleri sadece birkaç unsurdur. bu tamamen yeni fırsatlar açar.

CMS 503 ki, E3,5.2, E7.2 ve E14/12 ölçülerinde sunulur ve diğer ölçüler talep edilebilir. Çalışma genişliği 45 inçtir.

Son derece ekonomik makinenin seri üretimine 1 Nisan 2022’de başlayacak ve inovasyon ilk kez 14-18 Haziran 2022 tarihleri ​​arasında ITM’de, İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde, Karl Mayer Group standında kamuoyuyla buluşacak. , 714 A numarası, Salon 7’de.

Bölge Satış Müdürü Lutz Vogel’e göre, birçok Türk düz örgücü, işlerini başarılı bir şekilde genişletmek için yıllardır çeşitli CMS 530 ve CMS 502 nesillerine başarıyla yatırım yapıyor. Satış uzmanı fuara beklenti dolu bir bakışla “Artık müşterilerimiz yeni CMS 503 ki’yi sabırsızlıkla bekliyorlar” diye açıklıyor.

Share this post:

Related Posts

Leave a Comment