MEMMİNGER – IRO yeni iş Ortağı HALO ile birlikte Örgü üretimi takip süreçlerini daha şeffaf ve daha verimli hale getiriyor

MEMMİNGER – IRO yeni iş Ortağı HALO ile birlikte Örgü üretimi takip süreçlerini daha şeffaf ve daha verimli hale getiriyor

Örgü makineleri üretim takip sistemleri ve süreç teknolojisi yönetimi alanında uzman olan Dornstetten merkezli MEMMINGER-IRO GmbH ile HALO firmasının işbirliğinin bu zor koşullarda ilk meyvelerini vermiş olmasından ve birlikte geliştirilen  inteos® NETWORKER çözümünün üstün kalitesinin pratikte kanıtlanmış olmasından büyük memnuniyet duyuyor.

HALO firması ile teknik ortaklık kapsamında MEMMINGER’in kendi “NETWORKER” yazılımının geliştirilme sürecini devralarak inteos®’a tamamen entegre edilmiş ve “inteos® NETWORKER” markası ortaya çıkmıştır. Dolayısıyla inteos® NETWORKER örgü üretim takip sistemi işletmelerin ERP ve MES sistemleri ile tamamen uyumludur ve ek olarak başka özellikler de sunar.  

inteos® NETWORKER’ın bu yeni teknik özelliklerinin sağladığı avantajlar, Türkiye yuvarlak örgü firması SANKO” gibi müşterilerin yeni yazılıma geçiş sürecini başarılı bir şekilde tamamlamasıyla kendini göstermektedir. Burada inteos®’un modüler yapısı sayesinde çok sayıda dış yazılım çözümünün çeşitli standart arayüzler aracılığıyla entegre edilmesi müşterimize büyük artılar sağladı. Sanko’da bir üçüncü  tedarikçiden temin edilmiş var olan bir ERP, inteos® NETWORKER’la entegre edildi.

Bu entegrasyon sayesinde harici veritabanları ve Excel tablolarıyla zaman alan, emek yoğun bir süreç yaşamak yerine NETWORKER’ın topladığı veri SANKO’nun ERP’sinde gerçek zamanlı olarak erişilebilir hale getirildi.

Bu yeni veritabanı sayesinde üretim süreçleri çok daha hassas bir biçimde planlanıp izlenebilir hale getirilmiştir. Üretim zinciri merkezi bir arayüzle baştan sona şeffaf hale getirilmiş olup inteos® NETWORKER, SANKO yönetimine örgü sürecinde hep doğru kararları almak ve oluşabilecek sorunlara anında çözüm üretmek için ideal koşullar sunmaktadır .

Share this post:

Related Posts

Leave a Comment